Ogłoszenia 20.10.2024 – XXIX Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dziś XXIX Niedzielę Zwykłą. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną tydzień temu zebrano 2513 zł. Dziś obchodzimy w Kościele niedziele misyjną która rozpoczyna tydzień misyjny. Taca przeznaczona na potrzeby misji.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej. O godz. 17.30 spotkanie Legionu Maryi, a o godz. 19.30 Kręgu Biblijnego. W piątek po Mszy św. zbiórka ministrantów i w sobotę o godz. 17.00 próba scholii parafialnej.

3. W piątek Mszą św. o godz. 6.00 rano rozpoczynamy kolejne 40 godzinne nabożeństwo. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie, poprzez indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. Można się w zakrystii zapisywać na konkretną godzinę adoracji. Zakończenie nabożeństwa Mszą św. w sobotę o godz. 18.00 na cmentarzu i modlitwą wspominkową za zmarłych. Przy wyjściu z Kościoła są wyłożone kartki wypominkowe.

4. Za posprzątanie kościoła dziękujemy rodzinom z Wólki Nieliskiej: Elżbieta Faryma, Iwona Zatoka Jolanta Dziewulska, Jadwiga Kalamon. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziny z Wólki Nieliskiej z pod numerów domów: 13 B, 13, 18, 16.

5. Są do nabycia kalendarze ścienne Katolickiego Radia Zamość w cenie 11 zł. Dochód z tych kalendarzy jest przeznaczony na wsparcie radia. Zachęcam do zakupu, tym bardziej że w tym kalendarzu jest zdjęcie naszego kościoła.

6. W nadchodzącym tygodniu będziemy wspominali rocznicę śmierci zmarłych z naszej parafii którzy zmarli w dniach od 21 do 27 października: Kazimierz Ciuch, Anna Koczot 36 r. śm., Józef Mrozik 35 r. śm., Stanisław Czyrw, Marianna Juszczak 33 r. śm., Czesław Dworzycki 32 r. śm., Marian Kołcon 28. śm., Czesław Marchewka 27 r. śm., Władysław Chrzan 25 r. śm., Zbigniew Mrozik 22 r, śm., Henryk Burcon, Leon Buryś, Tatiana Bartoszczyk 17 r. śm., Tadeusz Bełkot, Mieczysław Budzyński 16 r. śm., Roman Makuch, Janina Buryś 15. r. śm., Jan Posłajko 14 r. śm., Zofia Kiryło Józef Pałczyński, Stanisław Zańko 13 r. śm., Bronisław Tchórz 11 r. śm., Maria Kłonica 10 r. śm., Beniamin Fik 8 r. śm., Stanisław Bartoszczyk 6 r. śm, Stefania Albingier, Jan Wlazło 4 r. śm.

7. Zmarł śp. Tadeusz Buryś z Białobrzeg. Pogrzeb w poniedziałek godz. 13.30 Różaniec, 14.00 Msza święta.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN

NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM AMEN